Linky :: 
  
 Index | Registrácia | Hľadať | Galéria | Diskusia | Neprihlásený užívateľ  //Pondelok, 21. Septembra 2020 
Menu
Zriaďovateľ
Dotazník spokojnosti vzdelávacieho procesu
__________________
Zverejnené zmluvy
Zverejnené faktúry a objednávky od decembra 2013
Tlačivá na stiahnutie
Dokumenty
Výročné správy
__________________
Štúdium
História
Zoznam absolventov od šk. r. 1975/76
Ochrana osobných údajov
Kontakty
Suplovanie v triedach
Rozvrh hodín
Elektronická žiacka knižka
Jedálny lístok

Kategórie
Informácie o škole
Kritériá pre prijímacie skúšky
Horúca linka pre maturantov
Výchovný poradca
Cudzie jazyky
Biológia
Náuka o spoločnosti
Matematika
Geografia
Chémia
Fyzika
Informatika
Dejepis
Slovenský jazyk a literatúra
Telesná výchova
Projekt Comenius
Projekt "Zelená škola"
Projekt CENTENAIRE - Storočnica

Navigácia
Index
Top 10 autorov
Top 20 článkov
Hľadať
Výpis článkov
Galéria

Diskusie

Linky
Vlak-Bus


    64. ročník súťaže Hviezdoslavov Kubín

Výsledky školského kola v umeleckom prednese poézie a prózy

Dňa 8. marca 2018 o 14.00 sa v priestoroch našej školy stretli víťazi triednych kôl v umeleckom prednese poézie a prózy 64. ročníka súťaže Hviezdoslavov Kubín. Žiaci oboch vzdelávacích programov súťažili v školskom kole v troch vekových kategóriách ( II. kategória - príma, III. kategória - sekunda, tercia, kvarta, IV. kategória - stredoškolská mládež) podľa zvolenej ukážky z poézie či prózy. Porota hodnotila dodržiavanie prozodických vlastností reči, postoj, výraz, výber ukážky primeranej veku. Do okresného kola postupujú súťažiace z 1. miest a automaticky postupuje Sabína Matúšová z kvinty, ako víťazka tohto kola z minulého roka.
Výsledky podľa kategórií:

POÉZIA
II. kategória
1. miesto: Tamara LAKOŠTÍKOVÁ príma
2. miesto: Ema DVORŠTIAKOVÁ príma
3. miesto: neudelené

III. kategória
1. miesto: Kristína TUPÁ tercia
2. miesto: Adela ADAMČIAKOVÁ kvarta
3. miesto: Sára PEŤOVÁ sekunda

IV. kategória
1. miesto: Vanesa VAJZEROVÁ 1.B
2. miesto: Sofia Laura KUBEKOVÁ 2.A
3. miesto: Eliška HÚSKOVÁ 1.B

PRÓZA
II. kategória
1. miesto: Soňa CABANOVÁ príma
2. miesto: Nicole KURÁŇOVÁ príma
3. miesto: Sandra HÚSKOVÁ príma

III. kategória
1. miesto: Kristína HORÁRIKOVÁ kvarta
2. miesto: Anna SABUCHOVÁ sekunda
3. miesto: Klára KOVÁČIKOVÁ sekunda

IV. kategória
1. miesto: Laura MACKOVÁ 3.B
2. miesto: Laura HRČKOVÁ kvinta
3. miesto: Ivana ONDRUŠOVÁ 1.A

Víťazom srdečne blahoželáme a držíme palce v okresnom kole, ktoré sa uskutoční v dňoch 26. a 27. marca 2018 v Kultúrnom dome v Likavke.

Mgr. Daniela Kudličková


Autor : Daniela Kudličková, čítané 4279x
Hodnotenie:    |  Nedeľa, 18. Marca 2018


Vaše hodnotenie :   horšie  lepšie
Prihlásenie
Login:
Heslo:

Počasie

Anketa
Ako často navštevujete naše stránky?
(8043 hlasov)

Denne
45%

Týždenne
27%

Občas
28%

Hľadať
 
v článkoch
v novinkách
v hlavnom menu
v diskusiach

Čítané
Rozlúčka s maturantmi

Beseda s ministrom vnútra Róbertom Kaliňákom

Deň plný fyziky

Elektronická žiacka knižka aktuálne

Fyzika v praxi - Atómová elektráreň Mochovce

Sessions
Naše stránky si práve číta 498 čitateľov, z toho je 0 zaregistrovaných

BackEnd
Odkazy na nové články je možné preberať pomocou backend.php

Naša ikona
Páčia sa Vám naše stránky ? Ak áno, podporte nás prosím a umiestnite si na svoju stránku našu ikonku:





Copyright 2009 Gymnázium Ružomberok, All rights reserved.
Powered by DEV web management system